• Nie dość że dobre to jeszcze w przystępnej cenie!

  - Marta

   
 • Bez wątpienia najlepsze kosmetyki jakie stosowałam

  - Alina

   
 • W swoim salonie używam tylko Earthnicity

  - Daria

   
 • Po prostu super!

  - Joanna

   
 • Kosmetyki mineralne są na prawde wydajne

  - Agata

   
 

21 DIY ozdoby z roztopionych kredek na święta

Strzelać w górę twój ornamenty gry i zadziwiać gości z twój kreatywnością tworzyć jakaś te DIY topić kredki ozdoby dekorować choinkę!

1. DIY ozdoby z roztopionej kredki do szkła

Uzyskać piękne kredki kapać ozdoby z trzech tanich dostaw i cztery proste kroki. DIY jest tutaj.

2. Topione kredki ozdoby świąteczne

Ten DIY tworzenia ornamentów z topionej kredki daje ciekawe hacki, aby stworzyć niezliczone wiry kolorów, które wyglądają świetnie w połączeniu z oświetleniem bajkowym.

3. DIY Ornamenty w 4 prostych krokach!

Odklej stare, złamane kredki do tworzenia wypełnień do przezroczystych szklanych ozdób i masz super słodkie i całkowicie unikalne ozdoby świąteczne idealne do ożywienia każdego nudnego kąta w domu. Oto trzy etapy DIY.

4. Domowej roboty ozdoby świąteczne

Dodawanie napisów winylowych do swoich ornamentów z roztopionej kredki tworzy ładny poziom szczegółowości, aby wprowadzić dodatkową dawkę pozytywności do choinki. Poznaj szczegóły tutaj.

5. DIY ozdoby świąteczne

Zetrzyj kolorowe kredki na tarce, aby uzyskać jednolite rozmiary wiórków idealnych do wypełnienia przezroczystych ozdób. Ten DIY wymaga niewiele wysiłku i zero umiejętności, co czyni go miłym rzemiosłem wakacyjnym dla dzieci, jak również.

6. Ozdoby świąteczne z kulek szklanych

Wykonywanie tych stylowych i profesjonalnie wyglądających kulek ozdób świątecznych to świetny sposób, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój i zaangażować dzieci w świąteczną zabawę. Oto DIY.

7. Ozdoby z wieczek słoików masonowych

Dodaj wiórki kredek do wnętrza wieczek słoików masońskich i zaklej je papierem woskowym, aby stworzyć intrygujące ozdoby do powieszenia na choince. Oto DIY.

8. DIY Swirled Ornamenty z roztopionych kredek

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stwórz oszałamiające wiry kolorów zamknięte w szklanych kulach dzięki temu łatwemu, małemu DIY. Najlepszą częścią jest to, że można mieć unikalną kombinację kolorów dla każdego z nich.

9. Pretty Christmas Ornaments

Dlaczego rzucać złamane kawałki i kawałki kolorowych kredek, kiedy można użyć ich kolorowe dobroć wypełnić jasne szklane kule, dzięki czemu są one idealne jako ozdoby świąteczne! Oto DIY.

10. Kolorowe wirujące ozdoby DIY

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wykonane przez topienie kolorowych kredek w przezroczystych szklanych kulach, te opalizujące showstoppery są super zabawne do stworzenia i jest mnóstwo kolorów do wyboru, więc każdy z nich jest wyjątkowy. Oto DIY.

11. Łatwy ornament z kredek

Karykatury bałwanów i choinki to zbyt popularne zimowe rękodzieła. Tym razem dodaj świąteczny akcent do swoich drzewek ogrodowych za pomocą tych dwuminutowych kolorowych globów wykonanych z roztopionych kredek.

12. Ozdoby z roztopionych kredek i brokatu

Ozdób globusy dodatkowym kolorem i brokatem, używając roztopionych kredek. Zainspiruj się tym filmem DIY.

13. Proste szklane ozdoby świąteczne

Te łatwe do wykonania ozdoby świąteczne, z których każda wypełniona jest unikalnymi kolorowymi wirami, dodadzą Twojej choince wspaniałego uroku.

14. Ozdoba Galaktyka

W tym roku z pomocą tego majsterkowicza możesz stworzyć niestandardowe ozdoby świąteczne, które pasują do każdego z Twoich szalonych motywów kolorystycznych lub do motywu dekoracji na rodzinne przyjęcie.

15. Melted Crayon Christmas Tree Star Ornaments

Z ten mały pieczenie hack, ty możesz zamieniać łamane kawałki kredek w gwiazdy-kształtne ozdoby które są zabawa stawiać na drzewie i także robić uroczych prezenty dla malutkich tots które przychodzą twój przyjęcie. Oto DIY.

16. Ozdoby z butów

Nowatorskie foremki do muffinów to sekret tego DIY. Dodają one niepowtarzalny detal do Twojego projektu i sprawiają, że każdy kolor, który wybierzesz, będzie super słodki, dzięki swoim ciekawym kształtom.

17. Ozdoby z papierowych talerzyków

Używając roztapiacza kredek i kolorowych kredek, możesz uzyskać piękne wzory na papierowych talerzykach, aby stworzyć ozdoby na drzewo. Możesz też połączyć je razem, aby stworzyć baner na drzwi wejściowe. Oto DIY.

18. Ornamenty z ciasta solnego z roztopionymi kredkami

Mieszanie ciasta solnego i roztopionych kredek daje bardziej solidne, ale jednocześnie elastyczne ciasto do pracy przy tworzeniu imitacji leśnych zwierząt. Spójrz na ten DIY, aby uzyskać więcej informacji.

19. Ozdoby z gliny i roztopionych kredek

Kontrast białej gliny z żywymi kolorami roztopionych kredek daje wspaniały, lśniący efekt podobny do prawdziwej istoty płatków śniegu. Oto DIY.

20. Ornamenty świąteczne z roztopionych kredek

To proste DIY, aby dodać zabawny iloraz kulek ornamentowych przy użyciu roztopionych kredek jest doskonałym sposobem, aby wyświetlić kreatywność Twojego dziecka.

21. Woskowe ozdoby z roztopionych kredek

Te urocze małe ozdoby z roztopionych kredek woskowych nie tylko sprawiają, że zabawne akcesoria do dekoracji drzewa, ale także działają jako urocze ręcznie robione prezenty po imprezie. Sprawdź ten pomysł tutaj.