• Nie dość że dobre to jeszcze w przystępnej cenie!

  - Marta

   
 • Bez wątpienia najlepsze kosmetyki jakie stosowałam

  - Alina

   
 • W swoim salonie używam tylko Earthnicity

  - Daria

   
 • Po prostu super!

  - Joanna

   
 • Kosmetyki mineralne są na prawde wydajne

  - Agata

   
 

Kosmetyki mineralne – 3 powody dla których powinnaś je wybrać

Kosmetyki mineralne zaletyMakijaż wykonany za pomocą kosmetyków mineralnych spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających pań. Kosmetyki tego typu kryją naprawdę doskonale i bez problemu trzymają się twarzy nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki nim wyglądamy pięknie każdego dnia i nie musimy co rusz poprawiać makijażu. Co więc powinniśmy o nich wiedzieć?

Są najlepsze dla cery ze schorzeniami.

Zmagasz się z trądzikiem, wypryskami lub nadprogramową ilością sebum? W takim razie powinnaś wypróbować kosmetyki naturalne – ich struktura sprawia, że nadmiar łoju świetnie się wchłania, odtykając pory i pozwalając twojej skórze swobodnie oddychać. W sklepach znajdziesz również kosmetyki mineralne z dodatkiem substancji leczniczych, z których pomocą łatwiej i szybciej pozbędziesz się brzydko wyglądających pryszczy.

Dlaczego są tak skuteczne?

Sekret ich działania tkwi, jak nietrudno się domyśleć, w składzie – kosmetyki mineralne nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów i żadnych innych ulepszaczy. Ich stosowanie jest w stu procentach bezpieczne – nawet, jeśli równolegle z nimi stosujesz leki bądź niedawno przeszłaś zabieg chirurgiczny. Jak widać – tym, co sprawia, że kosmetyki mineralne mają na naszą skórę tak pozytywny wpływ jest... sama natura!

Dla wymagających klientek

Kosmetyki powstające na drodze chemicznej syntezy nie są bezpieczne dla pań zmagających się z problemami skórnymi – ich stosowanie może bowiem zakłócić jej naturalny metabolizm. Na szczęście, nie dotyczy to kosmetyków mineralnych, które dzięki temu, że nie zawierają żadnych szkodliwych dodatków mogą być używane do pielęgnacji najwrażliwszej nawet skóry. Jak je kupować? Fakt, że po kosmetyki mineralne sięga coraz więcej pań, niektóre firmy skłania do stosowania nie do końca czystych zagrań – na rynku pojawiają się bowiem produkty, które nazwane są kosmetykami mineralnymi pomimo tego, że niewiele mają z nimi wspólnego. Przy zakupie warto więc zwrócić uwagę na ich skład – zawartość parabenów i podobnych substancji jest oczywistym sygnałem ku temu, by taki kosmetyk odłożyć z powrotem na półkę.